Konkurs Piosenki Patriotycznej

TOBIE ŚPIEWAM POLSKO!!!

19 września 2018 roku w Zespole Oświatowym w Bielanach odbył się Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej, w którym wzięły udział dzieci z naszego przedszkola.

Głównym celem konkursu było rozbudzanie w sercach młodego pokolenia miłości do ojczystej ziemi, regionu i miejscowości, w której żyjemy oraz uczczenie setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Była to także doskonała okazja do rozwijania u dzieci zdolności wokalnych i prezentowania ich przed publicznością. Z naszego przedszkola wzięło udział ogółem 23 dzieci, które występowały w dwóch grupach wiekowych: jako soliści lub grupa wokalna i prezentowały jeden utwór o treści patriotycznej.

Nasze przedszkolaki mimo dużej konkurencji odniosły sukcesy: w kategorii dzieci 3-4 letnich Kamila Błońska zajęła I m-ce oraz Iga Osińska II m-ce. Laureaci konkursu odebrali nagrody i wystąpili w finale, który odbył się podczas Pikniku w Zespole Oświatowym w Bielanach.