Ślubowanie pierwszoklasistów

W dniu 19 października 17 uczniów z rocznika 2010 złożyło ślubowanie na sztandar szkoły i zostało pasowanych przez panią dyrektor na uczniów Zespołu Oświatowego im. Sybiraków w Rozbitym Kamieniu.

Uczniowie przygotowywali się do tego dnia od kilku tygodni, dlatego pięknie śpiewali i recytowali wiersze. W dniu uroczystości, odświętnie ubrani, w biretach na głowach, zaprezentowali się przed zgromadzonymi gośćmi. A w tym ważnym dniu towarzyszyli im: rodzice, koleżanki i koledzy ze starszych klas, nauczyciele oraz specjalny gość – Pani Krystyna Długołęcka – sekretarz gminy Bielany.

Na zakończenie pierwszaki otrzymały pamiątkowe Akty Pasowania na ucznia, a od Pani Sekretarz słodkie upominki.